Хатыйп Йосыф улы Миңнегуловка 85 яшь тулуга багышланган тантаналы кичә була | ИФМК КФУ

Хатыйп Йосыф улы Миңнегуловка 85 яшь тулуга багышланган тантаналы кичә була

16 маенда сәг. 14.00 дә Казан федераль университеты Филология һәм мәдәниятара багланышлар институтының Актлар залында Хатыйп Йосыф улы Миңнегуловка 85 яшь тулуга багышланган тантаналы кичә була

2024 елның 16 маенда сәг. 14.00 дә Казан федераль университеты Филология һәм мәдәниятара багланышлар институтының Актлар залында филология фәннәре докторы, “Казан университетының атказанган профессоры”, Россиянең hәм Татарстанның  атказанган фән эшлеклесе, Фән hәм техника өлкәсендә Татарстанның дәүләт бүләге лауреаты, педагог һәм җәмәгать эшлеклесе Хатыйп Йосыф улы Миңнегуловка 85 яшь тулуга багышланган тантаналы кичә була.

Юсупова Нурфия Марсовна